Zniszcz Ten Dziennik

Łowca Skarbów i afera guzikowa

Za nami premiera Łowcy Skarbów, zatem pora zabierać się za nowe zadania! Ruszajcie na łowy, dzięki którym zdobędziecie mnóstwo mniej lub bardziej zaskakujących przedmiotów, które następnie przerobicie na coś zupełnie nowego! Sprawdźcie, co tym razem wylosowaliśmy.

Mogłoby się wydawać, że znalezienie 5 guzików jest banalnie proste. W końcu chyba w każdym domu znajdzie się co najmniej kilka zapasowych sztuk. Ale my podeszliśmy do tego zadania bardziej kreatywnie :) Guziki udało nam się znaleźć w szafie na strychu w domu babci. Pamiętajcie, że prawdziwy Łowca Skarbów wyrusza na poszukiwania przy każdym poleceniu – niezależnie od tego, czy ma znaleźć liście, spinacz do papieru czy kawałek cukierka!

lowca-skarbow-piec-guzikow

Czas na wylosowanie tego, co mamy zrobić z naszym znaleziskiem. Trafiliśmy na polecenie „Pomaluj na czerwono” – akurat tak się złożyło, że na strychu czekała na nas czerwona farba :) Resztę przeczytacie w historii, którą spisaliśmy przy naszym zadaniu. Możecie potraktować ją jako miejsce na opisanie okoliczności, w których znaleźliście dany przedmiot albo najpierw wylosować zadanie i pod tym kątem stworzyć ciekawą historię. Pełna dowolność i pole do popisu dla Waszej kreatywności :)

Jeśli nie macie jeszcze swojego egzemplarza Łowcy, łapcie go tutaj KLIK, a wyjaśnienie, jak wykonywać zadania znajdziecie TUTAJ. Życzymy miłej i twórczej zabawy! :)

2 comments for “Łowca Skarbów i afera guzikowa

  1. Vsa
    1 kwietnia 2016 at 14:40

    Mam bardzo fajne

  2. ZK
    28 maja 2016 at 21:07

    ja wczoraj kupiłam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *