Zniszcz Ten Dziennik

Laurka dla Mamy w Zniszczu!

Już jutro Dzień Matki! Pamiętacie o tym wyjątkowym święcie? Jeśli jeszcze nie macie przygotowanego upominku, zobaczcie, jak do tego celu można wykorzystać Zniszcz Ten Dziennik :)

Nie martwcie się, jeżeli nie możecie sobie pozwolić na kupienie prezentu – najważniejsze są miłe słowa i szczere życzenia! 26 maja to świetna okazja, by podziękować naszym Mamom za to, co robią dla nas na co dzień i by powiedzieć im, jak wiele dla nas znaczą :)

Do sformułowania takiego pięknego przekazu idealnie nadaje się STRONA DOBRYCH MYŚLI :)  Możemy na niej narysować kwiaty, serduszka lub rodzinny portret (albo wszystko na raz :)). Koniecznie dopiszmy też dedykację (np. „Dla najlepszej mamy na świecie!”, „Wszystkiego najlepszego, Mamusiu” albo „Kocham Cię, Mamo!”).

mama_ever_ztd

Oprócz rysowania możecie posłużyć się innymi metodami – na przykład wycinanką (z bibuły można wyczarować piękne kwiaty) czy techniką origami, która pozwoli stworzyć serce. Możecie też pokusić się o samodzielne zrobienie zakładki do książek czy plecionej biżuterii. Mnóstwo inspiracji do własnoręcznego stworzenia niebanalnych podarunków znajdziecie na blogu To Nie Książki :)

Pamiętajcie też, że nic tak nie ucieszy Waszych Mam jak wspólnie spędzony czas. Wybierzcie się razem na spacer, obejrzyjcie film, zagrajcie w grę planszową albo zabierzcie się na rodzinne niszczenie Dziennika! Mamom na pewno będzie miło, jeśli wyręczycie je w domowych obowiązkach, na przykład przygotowując kolację :)

Zachęcamy do robienia kreatywnych prezentów i NIECH ŻYJĄ WSZYSTKIE MAMY! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *