Zniszcz Ten Dziennik

Kreatywny Nowy Rok

Zniszcz Ten Dziennik sprawił, że macie za sobą miesiące pełne kreatywnego szaleństwa. Teraz Wasza ulubiona „książka” to również gwarancja tego, że Nowy Rok rozpoczniecie równie efektownie – niech jednym z Waszych postanowień będzie dobra zabawa i twórcza destrukcja!

Na kolejnych stronach Dziennika możecie umieszczać wpisy zainspirowane kolorowymi fajerwerkami, jakich z pewnością nie zabraknie w trakcie tej wyjątkowej nocy. Możecie narysować je klejem wypełnionym mieniącym się brokatem, namalować fluorescencyjnymi mazakami, naskrobać czymś ostrym lub stworzyć przy pomocy wstążek. Jesteśmy pewni, że pomysłów Wam nie zabraknie!

zniszcztendziennik-nowy-rok

Sylwestrowy wieczór to także świetna pora na wypełnianie Dziennika wraz z przyjaciółmi. Im będzie Was więcej, tym Wasze pomysły będą bardziej kreatywne! Z pewnością uda Wam się znaleźć niecodzienny sposób na wypełnienie wielu stron, np. „Zarejestruj upływ czasu”. W końcu kiedy, jeśli nie w ostatnią noc starego roku najlepiej zacząć wielkie odliczanie? :)
Po szalonej zabawie przyjdzie czas na noworoczne postanowienia. Dziennik może stać się idealnym miejscem na zrobienie listy rzeczy, które chcecie osiągnąć w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. I nie muszą być to tylko obowiązki – co Wy na to, aby jednym z postanowień było np. wykonywanie jednego zadania dziennie lub trzech w tygodniu?
Życzymy wspaniałej zabawy oraz Nowego Roku pełnego kreatywnej destrukcji!

2 comments for “Kreatywny Nowy Rok

  1. 18 stycznia 2015 at 18:53

    Witam, prowadzę bloga, gdzie pokazuję wiele inspiracji i pomysłów na wykonywanie kolejnych zadań. Może mogliby państwo w kolejnym poście wspomnieć o moim blogu?
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *