Zniszcz Ten Dziennik

Kreatywne Walentynki

Przed nami najbardziej romantyczny dzień w roku, czyli Walentynki. Jednak zamiast oklepanych pomysłów, zaskoczcie swoją drugą połówkę kreatywnym wyznaniem Waszych uczuć!

ztd-walentynkiZwyczaj obchodzenia Walentynek przywędrował do nas już w średniowieczu z Bawarii i Tyrolu. Jednak prawdziwą popularność zyskał dopiero w latach 90. XX wieku – 14 lutego stał się okazją do wyznawania miłosnych uczuć oraz obdarowywania się romantycznymi drobiazgami.

Choć niektórzy uważają to święto za zwyczajną komercję, sami przyznacie, że nie ma nic lepszego niż otrzymanie prezentu! :) Dlatego w tym dniu sklepy i kwiaciarnie przeżywają prawdziwe oblężenie.

Jednak po co nam kolejny bukiet lub pudełko czekoladek? Zniszcz Ten Dziennik idealnie nadaje się do Walentynkowych szaleństw. Nie potrzeba nawet słów – wystarczy naszyć na jednej ze stron wielki czerwone serce, a wszystko będzie jasne :)

 

001-20150213-112215Możemy również ozdobić okładkę Dziennika, wycinając na czerwonym papierze mnóstwo słodkich serduszek. Dzięki temu unikniemy oczywistości, a Dziennik stanie się prawdziwym miłosnym wyznaniem.

Jakie inne strony nadają się do Walentynkowego ozdabiania? Wszystko zależy od Was! Strona dobrych myśli, pisanie jednego słowa w kółko, schowanie sekretnej wiadomości? Liczymy na Wasze kreatywne pomysły!

 

 

4 comments for “Kreatywne Walentynki

 1. Małgośka
  16 lutego 2015 at 18:01

  No proszę. Autor plus 5.

  • 17 marca 2015 at 14:57

   To widac XDD kiedy ja dostałam zniszcz ten dziennik to moja mała sąsiadka przyszla i zaczeła po nim mazać i teraz wygląda jak po wojnie (oczywiście nie moja sąsiadka)! na walentynki przykleiłam na dziennik walentynki i naklejki z
   serduszkami!

 2. Sara009
  21 lutego 2015 at 20:26

  Ja zakreśliłam wszystkie numery stron w serducha, pomysł z ozdobieniem okładki też wykorzystałam.

 3. 7 marca 2015 at 16:33

  wow jakie ładne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *