Zniszcz Ten Dziennik

Kreatywne Święta ze Zniszczem!

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszyły już pełną parą. To wyjątkowy i piękny okres w roku, trzeba jednak przyznać, że także nieco męczący. Kto nie chciałby się na chwilę oderwać od porządków, pakowania prezentów i gotowania? Zniszcz Ten Dziennik to idealny pomysł na przerwę i relaks!😉

12388022_1028823207157400_378057607_nMimo braku śniegu (ale spokojnie, nie traćmy nadziei, jeszcze wszystko przed nami ❄😉), bożonarodzeniowy nastrój widoczny jest na ulicach, w centrach handlowych i w każdym domu. Udziela się każdemu z nas i dostarcza dodatkowych inspiracji do twórczego wypełniania Dziennika! Aż się prosi, by w zadaniach wykorzystać świąteczne motywy – kawałek choinkowej gałązki, bombki, kolorowe lampki, błyszczące gwiazdki czy puszysty łańcuch 🎄. Fani śniegu i przymrozku mogą narysować wesołego bałwana ⛄– kto wie, może uda się w ten sposób zakląć pogodę i wyczarować prawdziwie świąteczną, zimową aurę? :)

Zniszcz Ten Dziennik może nam towarzyszyć nie tylko przed świętami. To znakomity pretekst, by nieco urozmaicić świąteczne tradycje (sprowadzające się głównie do siedzenia przy stole 😝), jednocześnie spędzając czas z bliskimi. Jeśli pogoda dopisze, z Dziennikiem można wyjść na spacer (co na pewno każdemu dobrze zrobi po świątecznym obżarstwie 😛), można pokolorować całą stronę w świąteczny motyw, udokumentować znalezione pod choinką prezenty czy uwiecznić wigilijną kolację :) Postarajcie się wciągnąć do zabawy jak najwięcej członków Waszej rodziny!

12366822_1028823963823991_1489331336_n

Jeżeli jeszcze nie załatwiliście wszystkich gwiazdkowych prezentów 🎁, lepiej się pośpieszcie, czasu zostało naprawdę niewiele! Może ktoś z Waszych bliskich potrzebuje odstresowania i kreatywnego wyładowania emocji lub zwyczajnie się nudzi? Możecie podarować mu ZNISZCZ TO PUDŁO, czyli końską dawkę twórczej zabawy!

Dajcie znać, czy Zniszcz towarzyszy Wam w świątecznych przygotowaniach. Jeśli chcecie pochwalić się świątecznymi zdjęciami z Dziennikiem w roli głównej, ślijcie je na adres kontakt@zniszcztendziennik.pl. Życzymy Wam cudownych, ciepłych i bardzo kreatywnych Świąt!! 🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅🎄🎅 🎄

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *