Zniszcz Ten Dziennik

Konkursowy szał!

W miniony poniedziałek rozstrzygnięty został nasz wrześniowy konkurs, w którym do wygrania był m.in. najnowszy pakiet autorstwa Keri Smith – NIE OTWIERAJ TEGO PUDŁA! Na naszą skrzynkę mailową spłynęło zatrzęsienie wspaniałych zgłoszeń! Wybranie 15 najlepszych było nie lada wyzwaniem 😉 Przedstawiamy prace, które skradły nasze serca :)

Aby wziąć udział w konkursie należało przesłać zdjęcie wykonanego zadania z dowolnej książki autorstwa Keri Smith. Różnorodność nadesłanych prac robi wrażenie!

W niektórych dostrzegamy nutkę tajemniczości 😉

Inspiracją wielu prac były postaci z bajek i filmów. Słowa i historie bohaterów potrafią wywrzeć na nas ogromny wpływ :)

Niekiedy do wykonania zadania trzeba było użyć własnego ciała 😜

karolina-michalak5

Ale cieszy nas przede wszystkim to, że wykonując kreatywne zadania, pokazujecie swoją osobowość!

Zachwycają nas Wasze odważne pomysły i nieszablonowe podejście do tematu! Doceniamy też, że nie boicie się brudu ani prawdziwej destrukcji 😜

Wykonanie niektórych zadań wymagało naprawdę dużo cierpliwości oraz skrupulatności!

Uwielbiamy organizować dla Was takie konkursy! Dowodzą one, że Wasza kreatywność nie ma końca :) Pokazują też, jak wielkie możliwości niesie ze sobą Zniszcz Ten Dziennik i jego kompani – każde zadanie można wykonać na milion sposobów! Mamy nadzieję, że wykonywanie zadań przyniosło Wam tyle frajdy, co nam oglądanie gotowych prac 😉

3 comments for “Konkursowy szał!

  1. Lodowy Pingwin
    6 października 2016 at 20:49

    Świetne prace:)!
    Wiadomo może,kiedy następny konkurs? Bo żałuję, że nie wzięłam udziału…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *