Zniszcz Ten Dziennik

Zadanie – jeszcze bardziej kreatywna destrukcja!

Poziom destrukcji sięga zenitu, a wiele Waszych Dzienników przeszło prawdziwą metamorfozę – bardzo często zwiększają swój rozmiar, całkowicie zmieniają kolory i zupełnie nie przypominają stanu wyjściowego! Tak trzymać :)

W Zniszcz Ten Dziennik znajdziemy mnóstwo zadań, które mają na celu zmienią go nie do poznania. Chlapanie kawą, używanie lepkich przedmiotów, rysowanie klejem czy wspólna kąpiel z Dziennikiem to tylko niektóre czynności, jakie powodują totalną i kreatywną destrukcję kolejnych stron!

ztd-destrukcja

Papier podwaja swoją objętość, okładki zaczynają pękać w szwach, a Dziennik z każdą chwilą coraz bardziej przypomina Waszą osobistą pamiątkę. Pamiętajcie, że to właśnie takie działania czynią z niego coś absolutnie wyjątkowego – coś, co jest tylko Wasze i wyraża Wasze emocje. Nie bójcie się kreatywnego niszczenia! Każdy Dziennik – pomimo tego, że będzie poplamiony, mokry i podarty – i tak będzie piękny :)

Jakie zadanie według Was jest najbardziej destrukcyjne? Przysyłajcie zdjęcia swoich „wyrośniętych” Dzienników na kontakt@zniszcztendziennik.pl! A w komentarzach napiszcie, jak długo macie swoje egzemplarze i jak się przez ten czas zmieniły :)

2 comments for “Zadanie – jeszcze bardziej kreatywna destrukcja!

  1. ToyBonnieGirl
    19 września 2015 at 21:43

    Ja z książek tego typu mam zniszcz ten dziennik wszędzie od równa 2 miesięcy

  2. pink
    21 września 2015 at 20:37

    Ja mam swój od ok. 3 tygodni niestety zrobionych jest tylko 5 zadań z braku czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *