Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik sponsorem UFO

Czy Dziennik porwali kosmici? Na szczęście możecie odetchnąć z ulgą – UFO, czyli Unikatowy Festiwal Offowy, to wyjątkowe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć naszej najbardziej kreatywnej książki!
ztd-ufo
To już X edycja festiwalu, który jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce. Przez dwa dni budynek II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie staje się niesamowitą przestrzenią wystawową, koncertową oraz gastronomiczną. Możecie zatem posłuchać wyjątkowej muzyki, obejrzeć inspirujące wystawy oraz spróbować czegoś pysznego.

 

UFO ma charakter otwarty, dzięki czemu każdy może się na niego zgłosić. Skutek? Niepowtarzalna atmosfera, najwyższa jakość koncertów i przedstawień oraz różnorodność muzyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

ztd-tnk-ufo

Tegoroczna edycja odbędzie się już w dniach 19-20 lutego. Co więcej, Zniszcz Ten Dziennik został jednym z głównych sponsorów festiwalu! Jest nim również To Nie Książka – Keri Smith z pewnością byłaby dumna! A jeśli przyjdziecie na festiwal, będziecie mogli nabyć własne egzemplarze tych najpopularniejszych w ostatnim czasie książek!

Więc jak? Widzimy się na UFO? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *