Zniszcz Ten Dziennik

Fenomen Zniszcz Ten Dziennik

Na pewno wiecie, że zainteresowanie Dziennikiem sięga zenitu – kolejne egzemplarze rozchodzą się jak świeże bułeczki, a Wasze pomysły na kreatywną destrukcję za każdym razem pozytywnie nas zaskakują. Dostrzegają to również ogólnopolskie media, które piszą coraz więcej o fenomenie Dziennika.

interia3601

Na portalu Interia360.pl znajdziemy artykuł, który opisuje Dziennik jako „hit wśród polskiej młodzieży” oraz krótko wyjaśnia, na czym polega jego główna idea. Co ważne, autorka zwraca też uwagę na to, że Dziennik cieszy się dużą popularnością także wśród dorosłych. Całkowicie się z tym zgadzamy! Warto przeczytać również argumenty przeciwników i na każdy z nich znaleźć tezę przemawiającą na korzyść Dziennika :)

poznannaszemiasto

 

Kolejny artykuł skupia się na „fenomenie pustej książki”. Autor zaznacza, że pomysł kreatywnego niszczenia pojawiał się już wcześniej w sztuce, a dzieło Keri Smith stanowi zaprzeczenie wszystkich zasad obchodzenia się z książką, jakie wpajano nam od dzieciństwa. Nie zabrakło również miejsca na vlogerów, których filmiki cieszą się ogromną popularnością – my także o tym pisaliśmy :)

 

natemat

Jeszcze więcej informacji o wideoblogerach znajdziemy na portalu natemat.pl. Filmy dokumentujące twórcze niszczenie Dziennika z miejsca stają się najchętniej oglądanymi nagraniami takich YouTuberów, jak Smav, MaryKateAn czy Banshee. Zauważcie, że znalazło się także miejsce na link do naszego oficjalnego fanpage’a na Facebooku!

 

 

 

Te artykuły to z pewnością dopiero początek – na pewno już nie możecie doczekać się kolejnego dzieła Keri Smith pt. „To Nie Książka. Jesteśmy przekonani, że pokochacie Nie-Książkę równie mocno, jak Dziennik, a w internecie znów będzie huczało od komentarzy, zdjęć i filmików z Waszymi kreatywnymi pomysłami na niszczenie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *