Zniszcz Ten Dziennik

Kreatywny miks? Fashionelka i Zniszcz ten Dziennik!

Zniszcz Ten Dziennik ma nową fankę! Do grona miłośników twórczej destrukcji dołączyła właśnie Eliza Wydrych-Strzelecka, czyli Fashionelka – jedna z najpopularniejszych blogerek modowych!
Eliza to prawdziwa artystyczna dusza. Na swoim blogu porusza tematy związane z modą, urodą, podróżami, kuchnią czy kulturą, tworząc z niego niewyczerpane źródło inspiracji dla tysięcy czytelników.
zniszcz-ten-dziennik-fashionelka
Dzięki Dziennikowi będzie miała okazję do stworzenia kolejnych interesujących rzeczy. Jak sama pisze, Dziennik to „idealny sposób na pobudzenie kreatywności. Uwielbiam wszystko, co niestandardowe, a ten dziennik właśnie taki jest. Prócz tego, że jego destrukcja sprawia ogromną frajdę, to jeszcze pobudza proces tworzenia. Nasza rola to interpretacja zadań, ważne jednak, by nie brać ich zbyt dosłownie i puścić wodze wyobraźni”.
Całość wpisu możecie przeczytać tutaj. Mamy nadzieję, że weźmiecie przykład z Fashionelki i z równie wielką frajdą oddacie się kreatywnej destrukcji!

2 comments for “Kreatywny miks? Fashionelka i Zniszcz ten Dziennik!

  1. Malina
    29 października 2014 at 22:21

    Eska? Super :) jestem ciekawa, jak do dziennika podeszlaby Honey, Aniamaluje i jestrudo.pl :) Ja czekam na swoją paczkę!

  2. 27 lutego 2015 at 19:56

    Super fajny jest zniszcz ten dziennik

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *