Zniszcz Ten Dziennik

DZIENNIK ZE ŚNIADANIEM

Skończyły się wakacje i skończyło się lenistwo. Budzik znów krzyczy od samego rana, a w kuchni podczas śniadania zrobiło się ciasno. O której wstajecie? Czy również przed 7.00? A może macie ochotę pospać jeszcze chwilkę, pięć minut, dziesięć, kwadransik…

Znacie ten scenariusz? Ustawiacie budzik na „drzemkę”, a budzicie się po godzinie? Co wtedy robicie? My przez zbyt długą drzemkę odkryliśmy zupełnie nowe zastosowanie Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie – okazało się, że można nosić w nim… jedzenie.

Do rozwiązania zadania To jest strona na kółka, które znajdziesz wykorzystaliśmy mini ciasteczka, ponieważ były pierwszą rzeczą znalezioną w szafce. Po dokładnym ułożeniu ich na obu stronach… zapomnieliśmy i zajęliśmy się innymi sprawami. Aż do poranka, kiedy po odkryciu, która jest godzina nastąpiło przyspieszone pakowanie plecaków – pierwszego dnia w szkole nie mogło zabraknąć Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, a że akurat leżały na nim ciastka, także znalazły się w plecaku!

ztdw_kolka (2)Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo przypadkowo przyniesione kółka przydały się w ciągu dnia, kiedy w pośpiechu nikt nie myślał o kanapkach… Okazało się więc, że Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie może służyć do przechowywania zapasów na czarną godzinę :)

A Wy? Jakimi kółkami wypełniliście stronę? No i najważniejsze: jak było w szkole?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *