Zniszcz Ten Dziennik

Dziennik kreatywny po brzegi

 

Fani Zniszcz Ten Dziennik wykorzystają każdy jego skrawek, by się artystycznie wyżyć. To zrozumiałe – przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia :)

Najwyraźniej Wasza inwencja nie mieści się już na stronach Dziennika i wychodzi na zewnątrz! Wcześniej prezentowaliśmy ozdobione przez Was okładki, teraz przyszedł czas na zagospodarowanie brzegu książki :)

Podesłała Patrycja Choińska fb 2
Zadanie nie należy do łatwych – miejsca jest mało, a powierzchnia do rysowania niestabilna. Mimo to trzeba podjąć wyzwanie – ten kawałek absolutnie nie może pozostać nietknięty twórczym szałem i kreatywną destrukcją!
Jak wyglądają brzegi Waszych Dzienników? Najczęściej są kolorowe:
Pojawiają się różne wzory – fikuśne szlaczki…
… misternie odwzorowane róże…

Podesłała Ada Kopania fb

a nawet fast food z ulubionej restauracji :)

Podesłała Wiktoria Budka fb

Podoba nam się też pomysł słownego przekazu. Co ciekawe, postawiliście na język angielski i bardzo fajnie – znajomość języków obcych to podstawa!
Jesteśmy pod wrażeniem Waszych prac  – ozdabianie tak nietypowego miejsca wymaga nie lada precyzji, skupienia i cierpliwości. Daliście radę! Jeszcze więcej pomysłów na brzegi Dziennika możecie zobaczyć na naszym profilu na Pinterest. Czekamy również na kolejne prace: kontakt@zniszcztendziennik.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *