Zniszcz Ten Dziennik

DESTRUKCJA ZAWSZE I WSZĘDZIE

Często gubicie różne rzeczy? A co by się stało, gdyby zaginął Wam Zniszcz Ten Dziennik i nie moglibyście dalej poddawać go destrukcji? Czy nie jest to przerażająca wizja? Trzeba zrobić wszystko, aby nic takiego się nie wydarzyło!

Zniszcz Ten Dziennik należy zabierać ze sobą wszędzie, to oczywiste, wtedy przecież szybciej się niszczy! Był z Wami na wakacjach, wróci z Wami do szkoły, będziecie mieć go przy sobie przed lekcjami, w czasie lekcji i po lekcjach. Zawsze i wszędzie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy może wydarzyć się coś, co zainspiruje do kreatywnej destrukcji kolejnych stron.

Jak to zrobić, żeby Zniszcz Ten Dziennik był pod ręką w każdej sytuacji, a przy okazji nie pojawiło się ryzyko, że zaginie? Mamy kilka pomysłów:

  1. Wywierć dziurę w górnym lewym rogu, przewlecz sznurek – noś Zniszcz Ten Dziennik jak naszyjnik

  2. Przyłóż Zniszcz Ten Dziennik do ramienia i przymocuj owijając go bandażem (możesz również przymocować go do uda)

  3. Przywiąż Zniszcz Ten Dziennik do roweru, hulajnogi albo deskorolki

ztdw_sposób

Nie opracowaliśmy jeszcze dostatecznie skutecznego sposobu zabierania swojego egzemplarza na basen – macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi!

Pamiętajcie, im więcej sposobów na skuteczne trzymanie, przechowywanie i noszenie Zniszcz Ten Dziennik będziecie stosować, tym ciekawsze zniszczenia zauważycie. Dajcie znać, co Wy robicie, aby zawsze mieć go przy sobie, nigdy go nie zgubić i niszczyć, kiedy tylko przyjdzie Wam na to ochota?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *