Zniszcz Ten Dziennik

Destrukcja w kolorze

Za oknami szaro, buro lub – jeśli mamy szczęście i spadł śnieg – biało, więc kolorów jak na lekarstwo. Ale Zniszcz Ten Dziennik nie poddaje się powszechnie panującym monotonnym barwom i zaprasza Was do zabawy ze wszystkimi kolorami tęczy!

Prawie każde zadanie możecie potraktować jako pretekst do użycia najróżniejszych kredek, farb czy mazaków. W końcu od czego jest wyobraźnia! Weźcie przykład z nas – postanowiliśmy nieco inaczej zinterpretować zadanie z rozcieraniem śladów ołówka i spójrzcie tylko, jak zrobiło się kolorowo i wesoło!

zniszcz-ten-dziennik-kolory

Możecie też wykonać zadania, które aż same proszą się o jak najbarwniejszą interpretację. „Plaśnij czymś kolorowym w tę stronę”, „Pokoloruj całą stronę” czy „Pokoloruj poza liniami” na pewno pozwolą Wam na użycie wszystkich kredek i mazaków, jakie macie w domu! A może zechcecie nawet wybrać się do sklepu po nowe odcienie, żeby strony Dziennika wyglądały niepowtarzalnie.

Z kolei polecenie „Nakap czymś tutaj” to doskonała okazja do sięgnięcia po dawno nieużywane farbki – akwarelowe, akrylowe, olejne czy plakatówki. Im więcej kolorów, tym ciekawsze wyjdą Wam obrazki :)

Nie będziemy Was zresztą ograniczać – być może znajdziecie jakiś nieszablonowy sposób na kolorowe wykonanie zadania, które z pozoru wcale się do tego nie nadaje! W Waszym wykonaniu nawet mazanie po kopercie w czasie rozmowy telefonicznej staje się tęczowe!

Pamiętajcie, że jak zawsze czekamy na efekty Waszych prac – podsyłajcie je na adres kontakt@zniszcztendziennik.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *