Zniszcz Ten Dziennik

PIERWSZE URODZINY, PIERWSZE PREZENTY!

ztd_urodziny

To już rok! Dokładnie rok temu w księgarniach pojawił się pierwszy polski Zniszcz Ten Dziennik? Wam też wydaje się, że macie go od zawsze? Rok od premiery to najwyższy czas na to, by dokonać ostatniego aktu kreatywnej destrukcji. Zniszcz Zniszcza na urodziny!

Bez obaw. Nie zostaniecie z pustymi rękami. Urodziny to doskonała okazja do przedstawienia… kreatywnej rodzinki :)

Słyszeliście o Bałaganie? Najnowszej książce z serii Keri Smith? Za kilkanaście dni Bałagan będzie dostępny w księgarniach, już dzisiaj można zamawiać go w Empiku! Nie jest jednak wierną kopią reszty rodziny – Bałagan się buntuje i wychodzi poza schemat! Zniszcz Ten Dziennik łamał stereotypy, kreatywna destrukcja była szaloną zabawą, a niszczenie sprawiało, że życie stało się twórcze. Wszystko to było jednak tylko wstępem, artystycznym wprowadzeniem do tego, co nastąpi teraz.

Bałagan, czyli Przewodnik po wypadkach i błędach nie jest zwykłą kontynuacją Zniszcz Ten Dziennik – jeżeli sądzicie, że znajdziecie tam po prostu nowe zadania, to będziecie zaskoczeni. Bardzo pozytywnie zaskoczeni!

Bałagan wprowadzi do Waszego życia dużą dawkę (nie)kontrolowanego chaosu, trochę brzydoty i niezgrabności. Będzie krzywo, brudno i kolorowo. A w tym wszystkim odnajdziecie również nieco… prawdziwej sztuki. Odkryjecie świat artystów, którzy podobnie jak Wy tworzyli i tworzą swój artystyczny bałagan, a bałagan ten przynosi im sławę.

Z Bałaganem będziecie tworzyć bez ograniczeń, poza konwencją, ponad regułami! Będziecie się bawić i spróbujecie czegoś, czego dotąd nie robiliście! Nikt nie będzie miał pretensji za bałagan, chaos i nieporządek, nakazana jest niestaranność i brak czytelności. Będziecie improwizować, porzucicie schematy i zapomnicie o wszelkich regułach.

Potraficie przekraczać granice? Macie odwagę podjąć wyzwanie?

Bałagan będzie dostępny w księgarniach od 23 września 2015, ale już dziś możecie zamówić Bałagan w przedsprzedaży Empiku! Z osób, które zamówią książkę w PRZEDSPRZEDAŻY rozlosujemy te, które otrzymają ją PRZED DATĄ PREMIERY!  

ZTD_mess_razemZTD_mess_brzegi

1 comment for “PIERWSZE URODZINY, PIERWSZE PREZENTY!

  1. Wera
    21 września 2015 at 20:31

    Nie mogę doczekać się bałaganu znam dużo więcej książek keri smith na które również z niecierpliwością czekam m.in.: the imaginary world of the pocet scavenger, finsh this book , the non plenner date book i chyba jest jeszcze kilka ale nie pamiętam tytułów. Odkąd poznałam tą serię w zasadzie najbardziej czekałam na książkę ,,mess” czyli wyżej wspomniany bałagan 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *