Zniszcz Ten Dziennik

BĘDZIE KONKURSOWO!

Uwaga Niszczyciele! Przed nami prawdziwa fala konkursów! Będziecie mieli okazję wykazać się wyobraźnią, pomysłowością oraz wiedzą na temat serii Keri Smith! Oczywiście nie zabraknie kreatywnych nagród ufundowanych m.in. przez firmę STABILO :)

KONKURS_pudło_3Aby nie przegapić żadnej szansy na wygraną, uważnie śledźcie nasz profil na Facebooku – to właśnie tam będą ogłaszane kolejne konkursy! Kiedy dokładnie? Tego Wam nie powiemy – możemy jedynie obiecać, że przez najbliższe półtora miesiąca (aż do Świąt) będą pojawiały się naprawdę często. Również reguły kolejnych  rywalizacji będą różne – czasem będzie to zasada „kto pierwszy ten lepszy”, innym razem docenimy kreatywność, oryginalność i inwencję twórczą. Bądźcie więc czujni – okazji do zdobycia cennych upominków możecie się spodziewać na każdym kroku!

Pierwszy z serii konkursów został już rozstrzygnięty. Zadanie polegało na wymienieniu nazw wszystkich polskich wydań książek z serii Keri Smith wraz z datami ich premier w Empiku. Zwyciężyła osoba, która jako pierwsza nadesłała poprawną odpowiedź.

Kolejnej rywalizacji możecie się spodziewać w przyszłym tygodniu. Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/ZniszczTenDziennik/

Powodzenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *